
Радіатор охолодження VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran 1.9TDi D7W027TT 1K0121251AT
- В наявності
- Код: D7W027TT
2 000 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження двигуна VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran 1.9TDi
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Довжина [мм] | 650 |
| Ширина (мм) | 460 |
| Глибина [мм] | 34 |
Номер по VAG 1K0121251AB , 1K0121251BK , 1K0121251DD , 1K0121251DM , 1K0121251N , 3C0121253AL , 3C0121253AR , 3C0121253K , 3C0121253Q
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7W027TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, TT, Caddy, Scirocco, Octavia, Touran, Eos, Golf, Yeti, Superb, A3, Altea, Tiguan, Jetta, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
- Ціна: 2 000 ₴

