
Прокладка під дросельну заслінку VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran SK Octavia 1.6E 01044500 037133557C
- В наявності
- Код: 01044500
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка під дросельну заслінку VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran SK Octavia 1.6E BFQ AKL
Розміри 66,5X1,8X7,5
VAG 037133557C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 01044500 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Passat, A3, Toledo, Jetta, Octavia, Touran, Alhambra, Ibiza, New Beetle, Cordoba, Polo, Caddy, Leon, Fabia, Altea, Bora, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прокладки | Дросельної заслінки |
| Довжина: | 70 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 300 ₴

