
Прокладка головки VW T-4 1.9D/TD 3-x метал. 914.873
- В наявності
- Код: 914.873
1 350 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Про-ка головки VW T-4 1.9D/TD 3-x метал.
VAG 028103383BK
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914.873 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Діаметр | 81 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.93 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Москвич, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Cordoba, Toledo, Felicia, Transporter, Ibiza, 80, Aleko, Golf, Passat, Caddy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
- Ціна: 1 350 ₴

