
Сальник коленвала Audi/VW передний 35x48x10 294.357 038103085E
- В наявності
- Код: 294.357
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 294.357 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Skoda, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | 100, 240, Passat, 740, 80, Superb, 960, California, V-Class, 850, 940, A4, Transporter, A8, A6, Golf, V-class , V70, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 300 ₴


