
Ролик ГРМ VW LT 2.4D/TD (83-93) T-4 2.4D (91-95) 02558
- В наявності
- Код: 02558
950 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рол.ГРМ VW LT 2.4D/TD (83-93), T-4 2.4D (91-95)
VAG 069109243B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02558 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Quattro, Transporter, Coupe, 960, Passat, 240, 100, 80, 740 |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 950 ₴

