
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5/Polo/Touran SK Fabia/Octavia 1.2-2.0E (03>) 4.0 bar
- В наявності
- Код: A110559
450 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5/Polo/Touran SK Fabia/Octavia 1.2-2.0E (03>) 4.0 bar
VAG 6Q0201051J
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A110559 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Altea, Roomster, A3, Jetta, Ibiza, Fabia, TT, Beetle, Golf, Octavia, New Beetle, Eos, Leon, Polo, Toledo, Cordoba, Rapid, Caddy, Touran |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 450 ₴

