
Сальник колінвала передній Audi/VW/Skoda/Seat 1.6/2.0TDi (13>) 35x136.3 з кришкою 20037032B 04L103151 VAG
- В наявності
- Код: 20037032B
1 100 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20037032B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 14.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 136.3 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Q3, Beetle, Scirocco, Rapid, Toledo, A3, Leon, TT, Crafter, Transporter, Touran, Yeti, Superb, Passat, Q5, Octavia, Tiguan, A6, Multivan, A1, A4, A5, Caddy, Jetta, Alhambra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Golf |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda OCTAVIA Combi (5E5) 2012-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen PASSAT Variant VIII 2014- |
- Ціна: 1 100 ₴





