
Сальник напівосьи VW T-4 1.9/2.4D 45x60x8 063.665 016409399B
- В наявності
- Код: 063.665
200 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник напівосьи VW T-4 1.9/2.4D 45x60x8
VAG 016409399B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 063.665 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf, A6, 100, 80, A8, A4, Phaeton, Quattro, Superb, Passat, Coupe |
- Ціна: 200 ₴

