
Колодки задні Audi A4/A6 VW Golf 4/Golf 5/B-5/Polo SK Octavia TRW GDB823
- В наявності
- Код: GDB823
1 000 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки задні Audi A4/A6/A8 (98>) VW Golf 4/Golf 5/Golf 6/B-5/Polo SK Octavia
VAG 1H0698451 5Q0698451M 1J0698451S
VAG 1H0698451 5Q0698451M 1J0698451S
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB823 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Citroen, Volkswagen, Seat, Peugeot, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Jetta, 405, A6, A4, Megane, Ibiza, Corrado, C2, Golf, Jumpy, 605, Polo, Scirocco, Toledo, MG 5, Cordoba, Octavia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 1 000 ₴


