
Сальник первинного вала VW B-3/Golf 4/Golf 5/Touran/Polo SK Octavia/Fabia 21.8x35x7 12015554B 085311113
- В наявності
- Код: 12015554B
150 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник первинного вала VW T-5/T-4/B-3/B-6/Golf 4/Golf 5/Touran/Polo SK Octavia/Fabia 21.8x35x7
VAG 085311113
VAG 085311113
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015554B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Cadillac, Volkswagen, Peugeot, Ford, Seat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Altea, Golf, Beetle, Scirocco, Bora, Rapid, Cordoba, Toledo, A3, Eos, Leon, TT, Roomster, Polo, Transporter, Touran, Taunus, Yeti, Corolla, New Beetle, Corrado, Lupo, Superb, Passat, Octavia, Multivan, A1, Fabia, Caddy, Jetta, Expert |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 150 ₴



