
Сайлентблок переднього важеля задній VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Polo SK Fabia 100 610 0027/HD усиленний
- В наявності
- Код: 100 610 0027/HD
450 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок переднього важеля задній VW Caddy 3/Golf 5/B-6/B-7/Tiguan, Polo (01>) SK Fabia SE Ibiza/Cordoba
VAG 1K0407183E
VAG 1K0407183E
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 610 0027/HD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | Audi 1K0407183; Meyle 1006100027HD; Skoda 1K0407183; VAG 1K0407183; Volkswagen 1K0407183 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Fox, Golf, Q3, Caddy, Ibiza, Roomster, Superb, Toledo, Octavia, Yeti, A3, Polo, Altea, Cordoba, Passat, Scirocco, Alhambra, Fabia, Leon, Touran, Jetta, Eos |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 450 ₴




