
Сайлетнблок переднього важеля передній VW Caddy 3/Golf 5/B-6/B-7/Tiguan SK Octavia A5 Meyle 100 407 0086
- В наявності
- Код: 100 407 0086
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлетнблок переднього важеля передній VW Caddy 3/Golf 5/B-6/B-7/Tiguan SK Octavia A5/SuperB SE Leon/Toledo
VAG 1K0407182
VAG 1K0407182
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 407 0086 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Golf, Q3, Caddy, Ibiza, Superb, Beetle, Toledo, Octavia, Yeti, A3, Altea, Passat, TT, Scirocco, Alhambra, Leon, Bora, Touran, Jetta, Eos |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 300 ₴



