
Фільтр повітряний VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran Bosch 1 987 429 404
- В наявності
- Код: 1 987 429 404
450 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 404 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 344.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Alhambra, Passat, Touran, Yeti, Jetta, Scirocco, Octavia, Toledo, Eos, Q3, Caddy, Altea, Golf, Beetle, Leon, Superb, TT, A3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135.5 мм |
- Ціна: 450 ₴



