
Ролик генератора VW Golf 4/Golf 5/B-6/Polo SK Fabia 1.4-1.6E 60x24 CAFFARO 189-00
- В наявності
- Код: 189-00
350 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролик генератора VW Golf 4/Golf 5/B-6/Polo SK Fabia 1.4-1.6E 60x24
VAG 03C145299C
VAG 03C145299C
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 189-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Altea, Jetta, A3, Superb, Octavia, Eos, Roomster, A1, Caddy, Toledo, Yeti, Cordoba, Ibiza, Fabia, Touran, Beetle, Passat, Rapid, Polo, Leon, Tiguan, Golf, Scirocco |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 350 ₴

