
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5 1.9/2.0TDi SK Octavia A5 Hengst E87KPD150
- В наявності
- Код: E87KP D150
550 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5/Golf 6 1.9/2.0TDi (06>) SK Octavia A5
VAG 1K0127434B
VAG 1K0127434B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E87KP D150 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 119 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon, Passat, Scirocco, Yeti, Octavia, Altea, Toledo, Beetle, A3, Golf, Jetta, Caddy, Touran |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 550 ₴


