
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5 1.9/2.0TDi SK Octavia A5 WIX WF8355
- В наявності
- Код: WF8355
450 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр паливний VW Caddy 3/Golf 5/Golf 6 1.9/2.0TDi (06>) SK Octavia A5
VAG 1K0127177B
VAG 1K0127177B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8355 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 116 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 83.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon, Octavia, Altea, Toledo, Beetle, A3, Golf, Jetta, Caddy, Touran |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 450 ₴

