
Диск гальмівний передній VW Golf 2/Jetta 2 1.3E/1.6D 239x10 METELLI 23-0054
- В наявності
- Код: 23-0054
500 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний передній VW Golf 2/Jetta 2 1.3E/1.6D d=239x10
VAG 811615301
VAG 811615301
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0054 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 38.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Golf, 80, Polo, Cordoba, Passat, Jetta, 100, Derby, Ibiza |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвори для болта кріплення | 65 мм |
| Серія | GOLF II (19E, 1G1) 1983-1992 |
| Сумісність | Volkswagen GOLF II (19E 1G1) 1983-1992, Volkswagen JETTA II (19E 1G2 165) 1983-1992 |
- Ціна: 500 ₴




