
Колодки задні Audi A4/A6 VW Golf 4/Golf 5/B-5/Polo SK Octavia LPR 05P634
- В наявності
- Код: 05P634
550 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки задні Audi A4/A6/A8 (98>) VW Golf 4/Golf 5/Golf 6/B-5/Polo SK Octavia
VAG 8E0698451B 8D0698451A 7M3698451A 1J0698451B 1J0698451 1E0698451B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P634 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 52.9 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Lancia, Skoda, Fiat, Citroen, Volkswagen, Seat, Peugeot, Audi |
| Сумісність з моделлю | C3, Caddy, Galaxy, Beetle, DS3, 308, Polo, A1, Sharan, Passat, Yeti, Ibiza, Altea, Eos, Berlingo, Toledo, Scirocco, Leon, New Beetle, A2, Bora, Fabia, Superb, Golf, 208, TT, Alhambra, A4, Partner, Roomster, A3, Jetta, Xsara Picasso, C2, A6, C4, Corrado, Lupo, A8, Ulysse, Cordoba, Octavia |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 550 ₴



