
Колодки передние Audi 80/100/A4 VW B-3/B-4/B-5 LPR 05P600
- В наявності
- Код: 05P600
700 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки передні Audi 80/100/A4 VW B-3/B-4/B-5 товщина — 19.6 мм
VAG 357698151B
VAG 357698151B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P600 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 69.6 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Geely, Volkswagen, Chery, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Ibiza, Caddy, Amulet, Corrado, Golf, 80, Flagcloud, Coupe, CK, Toledo, A4, Cordoba, Tiggo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 19.4 мм |
| Ширина | 119.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | PASSAT Variant (3A5, 35I) 1988-1997 |
- Ціна: 700 ₴


