
Колодки передні VW Caddy 3/Golf 5/B-6/B-7 1.9/2.0TDi, 1.8/2.0TFSi з датчиком LPR 05P866
- В наявності
- Код: 05P866
950 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P866 |
| Виробник | LPR |
| Висота внутрішньої накладки | 71.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.2 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Beetle, Polo, A1, Passat, Yeti, Ibiza, Altea, Eos, Toledo, Scirocco, Leon, Fabia, Rapid, Superb, Golf, Touran, TT, Roomster, A3, Jetta, Octavia |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
- Ціна: 950 ₴

