
Підшипник маточини передній VW Golf 4 SK Octavia 100 407 0048 1J0498625A
- В наявності
- Код: 100 407 0048
700 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини (передньої) Skoda Octavia 96-10/VW Bora/Golf IV- (40x74x40)
VAG 1J0498625A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 407 0048 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 39.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Octavia, Bora, Toledo, New Beetle, Leon, Golf, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 700 ₴


