
Підшипник у опорну подушку Audi/VW (91>) 01111
- В наявності
- Код: 01111
180 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник у опор.подушку Audi/VW (91>)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01111 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Ford, Smart, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cabrio, Crossblade, Toledo, Octavia, A3, Spark, Alhambra, Polo, Cordoba, Roadster, New Beetle, A1, Fabia, Bora, City-Coupe, Leon, TT, Corrado, Fortwo, Matiz, Fox, Golf, Lupo, Caddy, Ibiza, UP!, Passat, Roomster, Load Up |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 180 ₴

