
Прокладка головки VW Golf 2/Golf 3/Polo 1.3/1.4E CH5312
- В наявності
- Код: CH5312
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головки VW Golf 2/Golf 3/Polo 1.3/1.4E
VAG 030103383M
VAG 030103383M
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH5312 |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид прокладки | Головки циліндра |
| Довжина | 353 мм |
| Діаметр | 76.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Derby, Cordoba, Felicia, Jetta, Ibiza, 80, Golf, Passat, Scirocco |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.7 мм |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 300 ₴

