
Ролик генератора VW Caddy 3/Golf 4/Golf 5/B-6/Sharan/T-5 1.6/2.0E, 1.8T SK Octavia 70x24x17
- В наявності
- Код: 16-97
350 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рол.ген-ра VW Caddy 3/Golf 4/Golf 5/B-6/Sharan/T-5 1.6/2.0E, 1.8T SK Octavia
VAG 06A903315E
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-97 |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Altea, Jetta, Bora, New Beetle, A3, TT, Octavia, Eos, Caddy, Lupo, Toledo, Cordoba, Ibiza, Fabia, Transporter, Touran, Passat, Polo, Multivan, Leon, Golf |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 350 ₴

