
Рол.ген-ра VW Golf 4/Caddy 2 1.9TDi/SDi SK Octavia допол. @65x25
- В наявності
- Код: 05-02
220 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рол.ген-ра VW Golf 4/Caddy 2 1.9TDi/SDi SK Octavia допол. @65x25
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05-02 |
| Виробник | Caffaro |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Bora, Polo, Toledo, Leon, New Beetle, A3, Ibiza, Golf, Cordoba, Caddy |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 220 ₴

