
Сальник коленвала передний Audi 100 2.4D VW T-4/LT 2.4D/2.5TDi 35x48x10 12010739B 038103085E
- В наявності
- Код: 12010739B
350 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка Audi 100 2.4D VW T-4/LT 2.4D/2.5TDi пер. 35x48x10
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010739B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo, Skoda, Renault, Maserati, Mercedes-Benz, BMW, Alfa Romeo, Audi, Volkswagen, Jaguar, Opel, УАЗ, Land Rover, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 100 |
- Ціна: 350 ₴

