
Сальник коленвала передний Audi A6/A8 3.7/4.2E 4.0TDi (99-07) VW Phaeton 55x68x8 12015711B 077115147A
- В наявності
- Код: 12015711B
450 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник коленвала передний Audi A6/A8 3.7/4.2E 4.0TDi (99-07) VW Phaeton 55x68x8
VAG 077115147A
VAG 077115147A
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015711B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Audi, Volkswagen, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, 33, Bravo, Omega, Stilo, Passat, Phaeton, Zafira, Calibra, Punto, 9-3, 9-5, Frontera, Alfasud, Touareg, Zafira, A6, A8, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Ascona, GT, Astra, Coupe, Vectra, Delta |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 145, 146, 155, 156, 33, 9-3, 9-5, A6, A8, Alfasud, Ascona, Astra, Bravo, Calibra, Coupe, Delta, Frontera, GT, Omega, Passat, Phaeton, Punto, Signum, Spider, Stilo, Thesis, Touareg, Vectra, Zafira |
- Ціна: 450 ₴




