
Сал.коленвала Audi/VW зад. 85x105x12 315.494
- В наявності
- Код: 315.494
400 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сал.коленвала Audi/VW зад. 85x105x12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315.494 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Fiat, Nissan, Peugeot, Citroen, Rover, Toyota, Audi |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 106, BX, Xsara, C2, C3, Partner, CRESSIDA, ZX, 405, Hiace, Cressida, C2 Enterprise, 206, 207, Xsara Picasso, Micra, Crown, 100 / Metro, 1007, HiAce, Berlingo, Fiorino, Nemo |
- Ціна: 400 ₴

