
Сал.коленвала Audi/VW пер. 32x47x10 325.155
- В наявності
- Код: 325.155
200 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сал.коленвала Audi/VW пер. 32x47x10
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 325.155 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Volvo, Skoda, Lancia, Alfa Romeo, Audi, Volkswagen, Ford, Porsche, Seat |
- Ціна: 200 ₴

