
Сальник коленвала Audi/VW пер. 32x47x10 81-19299-10
- В наявності
- Код: 81-19299-10
200 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка Audi/VW пер. 32x47x10
VAG 068103085E
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-19299-10 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Skoda, Audi, Volkswagen, Ford, Porsche, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Touareg, 80, Q7, Scirocco, 940, 740, Cayenne, Iltis, Bora, Cordoba, Coupe, A3, Toledo, Leon, 100, Polo, Transporter, Derby, A8, Felicia, New Beetle, Corrado, 850, Lupo, 960, Passat, Octavia, A6, 240, A4, S80, S70, Caddy, Quattro, V70, Jetta, Alhambra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 200 ₴

