
Сал.коленвала VW Caddy 2/Golf 3 SK Fabia 1.4/1.4Ev16 пер. 32x42x6
- В наявності
- Код: 158.060
250 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сал.коленвала VW Caddy 2/Golf 3 SK Fabia 1.4/1.4Ev16 пер. 32x42x6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158.060 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Felicia, Altea, Golf, Octavia, New Beetle, Roomster, Polo, Fox, Fabia, Caddy, Lupo, Bora, Cordoba, Toledo, Leon |
- Ціна: 250 ₴

