
Сальник первинного вала 25x40x8 Topran 100 059 016311113B
- В наявності
- Код: 100 059
100 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник первинного вала Audi 80/100/A4/A6 (91-05) VW B-5/LT 25x40x8
VAG 016311113B
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 059 |
| Виробник | Topran |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, 80, A4, Passat, Superb, A8, X40 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 100 ₴

