
Сальник первинного валу штока VW Caddy 2/Golf 3/Golf 4 SK Octavia 14x4x8 100 081 020311108A
- В наявності
- Код: 100 081
100 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник первинного вала VW Caddy 2/Golf 3/Golf 4 SK Octavia 14x4x8 копійка
VAG 020311108A
VAG 020311108A
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 081 |
| Виробник | Topran |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Octavia, Golf, Polo, Leon, Jetta, Bora, Cordoba, Toledo, A3, Caddy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 100 ₴

