
Сальник напівосі Audi A4/A6 VW B-5 Golf 4 SK Octavia 50x65x10 020301189N
- В наявності
- Код: 100 076
200 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник напівосі Audi A4/A6 VW B-5, Golf 4 SK Octavia 50x65x10
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 076 |
| Виробник | Topran |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Octavia, Golf, A6, 80, Polo, A4, Caddy, Cordoba, Leon, Jetta, Bora, Passat, Toledo, A3 |
- Ціна: 200 ₴

