
Сальник напівосьi VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran/Sharan/T-5 SK Fabia/Octavia 60x74x8 лівий 01029144B 02M301189G
- В наявності
- Код: 01029144B
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник напівосі VW Caddy 3/Golf 5/B-6/Touran/Sharan/T-5 SK Fabia/Octavia/Roomster SE Leon/Toledo/Ibiza 60x74x8
VAG 02M301189G
VAG 02M301189G
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029144B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Altea, Golf, Q3, Beetle, Scirocco, Bora, Cordoba, Toledo, A3, Eos, Leon, TT, Roomster, Polo, Transporter, Touran, Yeti, New Beetle, Lupo, Superb, Passat, Octavia, Tiguan, Multivan, A1, Fabia, Caddy, Jetta, Alhambra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 300 ₴

