
Сальник напівосьи VW T-5 1.9TDi правий 50x65x8 01031878 02T409189K
- В наявності
- Код: 01031878B
300 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сал. Напівоси VW Caddy 3/Golf 5/Golf 6/Golf 7/B-6/B-7/T-5 прав. 50x65x8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031878B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Altea, Golf, Q3, Beetle, Scirocco, Bora, Rapid, Cordoba, Toledo, A3, Eos, Leon, TT, Roomster, Polo, Transporter, Touran, Yeti, New Beetle, Lupo, Superb, Passat, Octavia, Tiguan, Multivan, A1, Fabia, Caddy, Jetta, Alhambra, Fox |
- Ціна: 300 ₴

