
Сальник півосі VW Golf 2/Golf 3/B-3 1.6-2.0L/E/D/TD 65x50x10 із заглушкою 100 087
- В наявності
- Код: 100 087
250 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 087 |
| Виробник | Topran |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Octavia, Golf, New Beetle, Polo, Leon, Caddy, Cordoba, Jetta, Bora, Passat, Toledo, A3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Golf |
- Ціна: 250 ₴

