
Сальник полуоси VW Caddy 3 1.4/1.6E, Golf 5/B-6/Touran SK Octavia/Fabia SE Leon/Toledo 48x62x7 12015555B
- В наявності
- Код: 12015555B
250 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник полуоси VW Caddy 3 1.4/1.6E, Golf 5/B-6/Touran SK Octavia/Fabia SE Leon/Toledo 48x62x7
VAG 02J409189E
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015555B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Skoda, Audi, Cadillac, Volkswagen, Peugeot, Ford, Seat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Altea, Golf, Q3, Beetle, Scirocco, Bora, Rapid, Cordoba, Toledo, A3, Eos, Leon, TT, Roomster, Polo, Touran, Taunus, Yeti, Corolla, New Beetle, Lupo, Superb, Passat, Octavia, A1, Fabia, Caddy, Jetta, Expert |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 250 ₴

