
Сальник розпочила VW Caddy 3/Golf 5/Polo 1.4Ev16 27x42x8 109 991 036103085A
- В наявності
- Код: 109 991
150 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сервет.розподівала VW Caddy 3/Golf 5/Polo 1.4Ev16 27x42x8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 109 991 |
| Виробник | Topran |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Octavia, Altea, Golf, New Beetle, Roomster, Polo, Fabia, Caddy, Lupo, Bora, Cordoba, Toledo, Leon |
- Ціна: 150 ₴

