
Сальник штока вибору передач VW Caddy 2/Golf 3/Golf 4 18x30x8 100 079 020301227D
- В наявності
- Код: 100 079
150 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сал. шт. вибору перед. VW Caddy 2/Golf 3/Golf 4 18x30x8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 079 |
| Виробник | Topran |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Octavia, Golf, Polo, Leon, Caddy, Jetta, Bora, Cordoba, Toledo, A3 |
- Ціна: 150 ₴

