
Кульова опора Audi 80/90 b3 (86-91) 19mm права A-106
- В наявності
- Код: A-106
500 ₴
+380 (68) 941-81-81
Менеджер
- +380 (63) 652-24-68Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульова опора Audi 80/90 b3 (86-91) 19 mm права з гідропідсилювачем.
VAG 893407366F
VAG 893407366F
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-106 |
| Виробник | Teknorot |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 64 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Місце встановлення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Audi 80 (89 89Q 8A B3) 1986-1991, Audi 90 (89 89Q 8A B3) 1987-1991 |
- Ціна: 500 ₴


